Vůně Vánoc 2020 NATIELLA

Objevme společně neopakovatelné kouzlo vzácných okamžiků…
Nechte se unést příjemnou sváteční atmosférou s exkluzivními produkty nové limitované řady Natiella! Speciální vánoční kolekce vnese do Vašich domovů lásku a harmonii…

Parfémová sašetka – NATIELLA, 125 ml

Vneste do Vašeho domova lásku a harmonii Jak mocné je kouzlo okamžiku, jež podmanivě skryto v malbě života souzní s krásnou Natiellou? Na křídlech citů plyne si čas zahalen ve sladkém závoji z podmanivých tónů vanilky a karamelu přelévajících se do impozantních kompozic něžných jabloňových květů. Vnímejte vzácný okamžik, jenž opakování vzdoruje dál…. vzácný a krásný okamžik, co v tento čas vybral si právě Vás… Parfémový sáček příjemně osvěží Váš domov. Lze ho umístit do šatníku nebo do menších prostor, které nádherně provoní. Je též ideální jako malá pozornost, která potěší nejen Vaše blízké.

nr. 1210

Prostorové aromatikum – NATIELLA, 150 ml

Pro nekonečně pohádkové okamžiky! Exkluzivní dlouhotrvající vůně. Osvěžuje a zvlhčuje vzduch. Obsahuje luxusní kosmetický parfém s aromaterapeutickým účinkem. Můžete použít také k osvěžení textilií nebo provonění interiéru vozu či prostoru toalety. Rychle a spolehlivě neutralizuje nežádoucí pachy. Osvěží prostory příjemnou vůní.

nr. 3326

Tekuté mýdlo s Aloe vera – NATIELLA, 400 ml

Něžný dotek jabloňových květů… Luxusní tekuté mýdlo s přírodními výtažky pro každodenní používání. Obsahuje ochranné hydratační složky, které zamezují vysoušení pokožky. Tvoří bohatou pěnu a důkladně odstraní špínu i silnou mastnotu. Obsahuje výtažky z Aloe vera, které pečují o pokožku Vašich rukou. Příjemně a dlouho voní. Na účinné umytí stačí jen opravdu malé množství!

nr. 3327

Aviváž a kondicionér 2v1 – NATIELLA, 1 000 ml

Pro dokonalou atmosféru nezapomenutelných Vánoc! Dlouhotrvající parfemace a měkkost. Neobsahuje žádná barviva. Oděvy a ložní prádlo jsou „jako nové“, ručníky si uchovají přirozenou savost. Vůně na prádle je vysoce stabilní i po vyžehlení. Prádlo voní několik týdnů po vyprání.

nr. 1209

Univerzální úklidový prostředek – NATIELLA, 500 ml

Nechte se unést příjemnou vánoční atmosférou! Víceúčelový čisticí prostředek nabízí širokou paletu využití. Lze jej použít na mytí všech typů podlah a povrchů v domácnosti. Lehce odstraní veškeré nečistoty včetně silné mastnoty. Prostředek nezanechává žádný povlak, pouze dokonalou čistotu. Navíc při úklidu příjemně provoní Vaši domácnost.

nr. 3325

Gel na ruční mytí nádobí s Aloe vera – NATIELLA, 400 ml

Hedvábně jemná péče o Vaše ruce! Jedinečná receptura s hypoalergenní parfemací. Tvoří bohatou pěnu a důkladně odstraní i silnou mastnotu, připáleniny a zaschlé zbytky jídla. • Velmi šetrný k pokožce Vašich rukou. • Vhodný i pro suchou a citlivou pokožku. • Prostředek je vysoce koncentrovaný, pro důkladné umytí nádobí vystačí pouze velmi malé množství. • Okamžitý účinek bez zanechání vůně na umytém nádobí. • Hypoalergenní parfemace, která Vás bude provázet v průběhu celého mytí. • Obsahuje pouze přírodní látky šetrné ke zdraví i přírodě. • Bez SLES/SLS, barviv, parabenů a alkoholu.

nr. 2059

Prožijte dokonalou atmosféru kouzelných Vánoc v tónech vanilky a karamelu v úžasné kombinaci něžných jabloňových květů.