Miluji Euronu – víte proč?

 

Každá domácnost je malým znečišťovatelem přírody, ale našich domácností je hodně moc, tudíž jsme největšími znečišťovateli přírody.

 

Záleží Vám na přírodě?

EURONA by CERNY nabízí ekologicky šetrné produkty v přírodě snadno odbouratelné.  Produkty bytové a tělové kosmetiky bez chlóru, perborátů, fosfátů, formaldehydů a bez zbytečných plnidel.  Produkty NATURAL PRODUCT jsou bez SLS/SLES, parabenů, alergenů, syntetických barviv.

Mou velikou motivací PROČ produkty od společnosti EURONA by CERNY ukazovat, sdílet, dávat recenze, radit, rozdávat nápady……… je, že produkty EURONA by CERNY, co používají domácnosti, mají radost ze snadného, lehkého, voňavého úklidu a jsou věrni k produktům. Dokonce i domácnosti, které ekologie nezajímá opakovaně kupují produkty od EURONA by CERNY, protože chtějí opravdu kvalitní a účinné exkluzivní  produkty.  Proto  mám radost, že tímto způsobem pomáhám chránit naši přírodu a mým cílem je dostat tyto skvělé produkty do dalších domácností.

Já a Eurona

Syn od půl roku života atopický ekzém, spoustu šrámů, rad, které nikam nevedly, až sám mi začal povídat maminko, v čem pereš, mě svědí celé tělíčko. Tehdy jsem začala měnit značky pracích prášků a nic. Až jsem přes kamarádku dostala nabídku a přinesla mi ukázat katalog českého výrobce EURONA by CERNY.

Při prvním listování v  katalogu EURONA by CERNY mne zamrazilo, takové ceny a přitom malé balení? V katalogu jsou chytré informace jako na kolik  korun přijde jedna náplň čistícího prostředku, jedna prací dávka……………. Já sama jsem neřešila za kolik peru, ale hledala jsem značku pracích prášků. Poslední můj nákup byl prací gel Persil v gelových polštářcích jedna prací dávka 13,50Kč a já můžu prát s Euronou jen 6,64Kč. Tak tyto prášky na praní prádla musím vyzkoušet. První vyprání bylo jako divadelní představení (tak malé množství 30ml = dvě polévkové lžíce, pračka skoro nepění…..),jenže plyšový bílý pejsek po vyprání byl tak čistý, bílý a dlouhá vlákna neslepená.  Za mne obrovská spokojenost, po opakovaném praní se prádlo vypralo od různých plnidel, která ulpěla na vláknech prádla a synovi vyprané prádlo přestalo vyvolávat svědění.

Nepoužívala jsem aviváže z obchodů, protože bílé prádlo časem zežloutlo, barevné prádlo každým praním ztrácelo barvu, zanášel se kondenzátor sušičky. Pak jsem postupně zkusila aviváž s kondicionérem od EURONY by CERNY a vše je v pohodě a dokonce díky kondicionéru prádlo nežehlím.

Postupně jsem začala používat další produkty od české společnosti EURONA by CERNY, které jsou na mytí, úklid, odstranění skvrn………

Teď, ve volném čase, lidem ukazuji, jak si zpříjemnit nezáživný úklid, proměnit jej ve voňavou, snadnou, lehkou činnost a neutrácet za nekvalitní výrobky.

Nedokážu doporučit něco, čemu sama nevěřím. Zkrátka – nedokázala bych se pak podívat svým přátelům do očí, že zaplatili za něco, co nefunguje. Produktům od české firny EURONA by CERNY věřím a DOPORUČUJI.

Nakupuji v pohodlí domova a být eco je cool.

CHCETE i VY mít svůj příběh s Euronou?

Ráda pomůžu i Vám nebo některá z mých kolegyněk po celé ČR. Ozvěte se! Každý produkt má garanci 30 dnů na vyzkoušení, v článcích najdeš zkušenosti, recenze a fotky před a po. Poradím, jak na skvrnu. A kdo si chce přivydělávat, tomu ráda pomůžu nastartovat kariéru. Věnujte se něčemu přínosnému s budoucností, třeba Euroně. 


Společnost EURONA by CERNY

 • český výrobce ekologické bytové, pleťové, vlasové a tělové kosmetiky
 • vyrábí produkty nejvyšší kvality s důrazem na zdraví a ochranu přírody
 • na trhu již od roku 2003
 • tvoří sortiment s více než 450 výrobky
 • spolupracuje s předními odborníky a vědeckými týmy
 • je nejrychlejším inovátorem na evropském trhu
 • má mnoho certifikátů a ocenění
 • má širokou síť poradců po celé ČR a já jsem pyšná, že mnoho z nich je z mé obchodní skupiny a můžeme Vám tedy odborně poradit

Proč výrobky EURONA by CERNY

 • ekologicky šetrné výrobky bez chloru, fosfátů, perborátů, palmového oleje apd.
 •  koncentrované (nezabírá místo v bytě) a neobsahuje plnidla (=aby výrobky vypadaly větší, jinde se např. do prášků přidává sůl, písek, jíl, peří, voda apod.)
 •  výrobky pracují pomocí enzymů (necháte působit, setřete…není třeba žádného velkého drhnutí, při běžném úklidu vůbec)
 •  výroba v ČR
 •  dodávka do 2. dne s doručením až domů (už žádné tahání pracích prášků a sledování akcí v obchodě), nákup nad 1500Kč je bez poštovného
 • ideální pro alergiky, atopiky, malé děti (prokazatelné zlepšení)
   vše voňavé – 30 druhů vůní
 • 100% garance spokojenosti (můžete spotřebovat 20% a vrátit do 30ti dnů)
 • žádné povinné nákupy, vstupní ani obnovovací poplatky, trvalé slevy se zákaznickým číslem
 • dárky k nákupům – měsíční akční sety
 • možnost rozjet si kariéru nebo jen přivýdělek k práci či při rodičovské dovolené

Pojď do toho! Nikdy není pozdě začít