Elixír života pro Vaše rostliny

Speciální tekutý přípravek s unikátním složením, které obsahuje enzymy vznikající v trávicím traktu kalifornských žížal, zajistí poškozeným a oslabeným rostlinám okamžitou obnovu jejich zdraví a vitality! ☀️☘️🌹

✅ Zázračný elixír je vhodný pro všechny druhy rostlin!
✅ Podporuje imunitu a zesiluje preventivní ochranu!
✅ Rychle viditelný účinek již po několika týdnech!

Univerzální tekutá vita esence s obsahem enzymu z žížal, 500 ml

Žížalí elixír života pro Vaše rosliny!

nr. 7007

Přednosti a vlastnosti:

 • Tento tekutý bio elixír s unikátní čistě přírodní formulí CES – CALIFORNIA EARTHWORM´S STIMULATOR obsahující enzymy vznikající v trávicím traktu kalifornských žížal (Eisenia foetida), které mají na všechny druhy rostlin a půdu blahodárné účinky. Formule CES s funkcí E-PREVENTION zajistí poškozeným a oslabeným rostlinám tvorbu nových listů, totální obnovu jejich zdraví a vitality, podporuje imunitu rostlin a především zesiluje jejich preventivní ochranu.
 • Pravidelným používáním tohoto zázračného elixíru snížíte výrazně četnost přesazování rostlin do nového substrátu.
 • Výhodou je univerzálnost přípravku, který je možné použít u pokojových rostlin, balkónových květin, dále na zeleninu nebo ovoce.
 • Velice rychlý viditelný účinek již po 2–3 týdnech používání.
 • Speciální složka E-PROLIFIC podporuje bohatost velkých, šťavnatých a chutných plodů, složka STRONG-ROOT SYSTEM napomáhá k zesílení kořenové soustavy rostliny v půdě.
 • Zdravý růst rostlin, jejich vitalitu a odolnost vůči nemocem zajišťuje speciální složka TUBEROSE PLANT, složka GREEN COLOR navíc podporuje zářivě lesklou zelenou barvu rostlin.
 • Speciální složka BIO-ACTIVE CONTROL zvyšuje sorpční kapacitu a biologickou aktivitu půdy a tím zlepšuje půdní strukturu.
 • Obsahuje složku E-FLOWER s funkcí tvorby bohatého květu a prodlužujícím účinkem období kvetení u okrasných rostlin. • Speciální inovační složka C-VITAMINE zvyšuje obsah vitaminu C v plodech ovoce a zeleniny.
 • Revoluční ORGANIC BOOSTER SYSTEM zajišťuje stimulaci tvorby humusu, který je nejúrodnější částí půdy.
 • Speciální vyživovací systém COMPLEX NUTRIENTS SYSTEM zajistí optimální dodání živin a energie, navíc všechny jeho složky jsou pro rostliny velmi snadno vstřebatelné, takže celý proces obnovy zdraví probíhá rychleji a účinněji!

Věděli jste, že … pro docílení vyššího nárůstu kořenového systému a bohatšího nasazování nových květů i plodů je idelání používat BIO COMPLEX ELIXIR opakovaně po celou dobu vegetačního období v intervalu 1x za měsíc?

Speciální účinky

Návod na použití

 • Použijte ve formě zálivky v množství 15 ml na 1 l vody nebo ve formě postřiku na list v množství 15 ml na 1,5 l vody.
 • Další aplikace by měla být provedena po 7 až 14-ti dnech.
 • Následně je možno přejít na standardní přihnojování nejlépe vybraným hnojivem z řady Green care.

Vyzkoušeli jsme za Vás

Je říjen, je čas načasovat a začít hnojit vánoční kaktusy, aby vám na vánoce krásně kvetly. Já začínám, jako každý rok přihnojovat žížalákem 1x za 14 dní, kaktusy se vám odmění krásným květy.

Chtěla bych se podělit s vámi jakou mám zkušenost s žížaláčkem zahrada mě moc baví a ještě radši mám výsledek co se urodí ale letos se nestačím divit já, rodina i celá řada sousedů jsme na Vysočině a vše je tady později než v ostatních krajích. Nikdy jsem neměla větší rajčata jako letos. A pravidelně dle návodu hnojila žižaláčkem. Rajčata mají stonek jako stromek a vysoka jako já už se těším na další zeleninu co jsem též hnojila už nikdy nic jiného všichni závidí protože mají rajčata poloviční a já mám strašnou radost :-);-) děkuji Eurono