Harmonelo LIFE

Doplněk stravy Harmonelo Life je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu dragon fruit (dračí plod – pitaya) a goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné. Dračí plod (Dragon fruit) je oblíbený tradiční plod z oblasti střední Ameriky a Asie. Plody kustovnice čínské, neboli goji, jsou díky svému složení označovány za superpotravinu 21. století. Základem sirupu je 85% rozpustná vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Harmonelo LIFE

Pro váš harmonický život

Lahodný sirup Harmonelo Life je doplněk stravy obsahující vyváženou kombinaci šťáv z plodů dragon fruit (dračí plod) a černé goji (kustovnice čínská) obohacenou o sílu betaglukanu z hlívy ústřičné.

Plody černé kustovnice čínské neboli black goji jsou díky svému složení označovány za superpotravinu 21. století.

Základem našeho sirupu je rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Hlavní výhody:

 • Sirup se rychle vstřebává – vysoká biologická dostupnost aktivních složek
 • Jednoduché použití
 • Bez lepku, mléčných složek
 • Slazeno rozpustnou vlákninou s probiotickým efektem
 • Nízký glykemický index
   

Čemu přispívá:

 • Podpora střevní mikrobioty
 • Normální životní rytmus

Složení aktivních látek:

 • Dračí plod (Pitahaya blanca) sušená šťáva 500 mg
 • Kustovnice čínská (Black goji) sušená šťáva 500 mg
 • Betaglukan z hlívy ústřičné 250 mg
 • Čekanková vláknina 2500 mg
 • Steviol-glykosidy (stévie) 10 mg

Dragon fruit (Dračí plod/ Pitahaya blanca) sušená šťáva

Dragon fruit je plod kaktusu z oblasti střední Ameriky a Asie. Má tvar bobule a tuhou šupinatou slupku ukrývající dužinu. Chuť dužiny je jemná a mírně nasládlá. Některé druhy mohou připomínat meloun, jiné mohou mít chuť podobnou kiwi. Dragon fruit patří mezi velmi oblíbené a chutné ovoce s vysokým obsahem živin na podporu kvality našeho běžného života.

Dračí plod obsahuje důležité vitamíny B, C, E (116-171 mg na gram čerstvé dužiny), antioxidanty jako je betacyanin (0,32-0,41 mg) a fenolové sloučeniny, minerály hodně železa, vápníku a fosforu a vlákninu, přesto má nízký obsah kalorií. Snižují hladinu kyseliny močové v krvi a jsou tak prevencí dny.

Black Goji (Kustovnice čínská / Lycium chinense), sušená šťáva

Goji je díky svému složení označována za superpotravinu 21. století. Harmonelo Life obsahuje šťávu z Black Goji. Ta je známá svojí vysokou nutriční hodnotou, která je dokonce mnohem vyšší než u běžných červených bobulí. Černé bobule obsahují velké množství bílkovin, tuků, uhlohydrátů, volných aminokyselin, organických kyselin různých živin, minerálů, stopových prvků, alkaloidů a vitaminů (B1, B2, B6, C a E). Plody Black Goji navíc obsahují některé esenciální mastné kyseliny, které v ovoci obvykle nenajdeme. Dalším pozitivem je také obsah velkého množství proanthokyanidinů.

Tento druh kustovnice obsahuje doslova gigantické množství antioxidantů a přírodních barviv, bio flavonoidů a dalších prospěšných látek. Kustovnice rovněž zvyšuje fagocytózu retikuloendotelového systému, zlepšuje imunitu a krvetvorbu a ovlivňuje i snížení krevního tlaku.

Betaglukan z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus)

V Harmonelo Life je použito purifikovaného, tj. vysoce přečištěného, extraktu z hlívy ústřičné, která obsahuje široké spektrum prospěšných látek. Mezi ty nejdůležitější patří právě betaglukany – unikátní přírodní polysacharidy – které jsou takřka nepostradatelné pro náš imunitní systém, β-(1,3/1,6)-D-glukanu, nechybí ani terpeny, statiny, vitaminy (hlavně kyselina listová a vitamín B), minerální látky jako selen, jód, draslík, zinek, fosfor, železo a bílkoviny.

Víte, že…. Hlíva ústřičná příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje odolnost proti infekcím, zvyšuje i tvorbu červených krvinek mimo kostní dřeň. Má i účinky proti zánětlivým onemocněním, virovým, bakteriálním a plísňovým chorobám, proti hemeroidům, ekzémům, při léčení popálenin atd.[1]

Hlíva je přírodním zdrojem látek ze skupiny statinů. Studie prokázaly, že hlíva obsahuje 0,4–2,7 % statinů v sušině.[2] Obsahuje i β-glukany, také terpeny, zejména pleurotin, který je antibiotickou a antitrombotickou látkou. V mnoha pokusech s konzumací sušené hlívy při dietě u zvířat byl zaznamenán úbytek cholesterolu. [zdroj?]

Rozpustná vláknina

Nová generace prebiotik na bázi upravených – enzymaticky ztekucených – čekankových fruktooligosacharidů přispívá k přirozené obnově střevní mikrobioty. Působí ve všech částech střeva, jak v tenkém, tak tlustém. Tuto vlákninu neumí naše tělo využít, strávit ani vstřebat. Je však důležitou živinou pro naše prospěšné střevní bakterie.

Mimoto podporuje množení bakterií bifidogenního typu ve střevech. V tom tlustém navíc zvyšuje produkci butyrátu přátelskými střevními bakteriemi. Butyrát je pro naše tělo velmi prospěšná látka. Slouží také jako zdroj energie pro buňky střevní sliznice, a tím napomáhá k obnově její integrity (celistvosti).

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni)

Stévie je volně rostoucí keř v tropických a subtropických oblastech Jižní a Střední Ameriky. Hlavní síla tohoto keříku je ukryta v jeho listech a stoncích, které obsahují látku steviosid. Ta je 200–300krát sladší než sacharóza a má zanedbatelný energetický obsah. Po staletí byla a je stévie využívána v přírodní medicíně, a proto jsme zvolili jako sladidlo právě Steviol-glykosidy.

Složení: 

 • Rozpustná vláknina z čekanky na bázi fruktooligosacharidů**
 • šťáva plodu hylocereusu zvlněnného (Dragon Fruit – Hylocereus undatus)
 • šťáva plodu kustovnice čínské (Black Goji – Lycium chinense)
 • betaglukan z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus)
 • kyselina citrónová (regulátor kyselosti)
 • sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty)
 • steviol-glykosid
 • xantanová guma

Dávkování:

 • 1x denně 20ml,
 • sirup lze konzumovat přímo,
 • popřípadě lze doporučenou dávku rozředit v čaji, vodě nebo jiném nápoji.
 • Jedná se o doplněk stravy, který není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro děti do 3 let.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.

 **Vláknina obsahuje zbytkové množství směsi glukózy, fruktózy a sacharózy (max.15 %)

Bohužel dle současné legislativy a NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Mohly vzbudit dojem zakázaného zdravotního nebo léčebného účinku bylin a přírodních látek i přesto, že se používají stovky let a pomohly mnoha lidem.


Recenze:

Dana 62 let.
V mládí nízký tlak a s přibývajícím věkem se tlak zvýšil až na 190 /140.Lékařka mně nutila do chemických léků, což jsem odmítla. V prosinci loni jsem začala užívat Harmonelo produkty (všechny). Denně doporučenou dávku. Dnes mám tlak jako zamlada 125/90.
Není to skvělé???
D. 👍😉


Příležitost spolupráce

Harmonelo nabízí ověřený způsob, jak si snadno můžete začít vydělávat zajímavé peníze díky doporučování našich produktů. Pracovat můžete online a to s minimálními vstupními náklady.
Nezáleží na tom, kolik času tomu věnujete. Harmonelo platí za výsledky. Na to, abyste si přivydělali pár tisíc navíc k vaší výplatě vám postačí třeba i dvě hodiny denně. Můžete si však vydělat i mnohem víc. Naši nejlepší obchodníci si přijdou i na víc než stotisíc měsíčně
a pořád mají dost času na sebe, své rodiny, své přátelé a své koníčky. Také vás naučíme využívat moderní nástroje a pracovat efektivně.
Investujte svůj čas a své peníze tam, kde se vám to vrátí.

POMÁHÁME OSTATNÍM

Přidejte se k nám a pomozte nám měnit svět k lepšímu. Doporučujte krásné produkty Harmonelo, které pomáhají lidem ke zdraví, dobré kondici a vitalitě. Sdílejte s ostatními tuto skvělou obchodní příležitost, pomůžete tak mnoha lidem vydělat si extra peníze. Díky vaší práci se budou ostatní cítit zdraví a šťastní.