PureMimi 0+ Jemné dětské ochranné náplasti s polštářkem

Na drobné poranění náplasti

Jemné dětské ochranné náplasti s polštářkem PureMimi0+

Jemné dětské ochranné náplasti s polštářkem PureMimi 0+: 👶
✅ Bezpečně chrání citlivou dětskou pokožku!
✅ Pro děti a miminka od narození!
✅ Certifikovaný zdravotnický prostředek!

Roztomilé slůně Bamboo bude na děťátko dohlížet a konejšit ho, králičí holčička Tutu pofouká bolístku a méďa Kulíšek vykouzlí úsměv na tvářičce!

Přednosti a vlastnosti:

Jemné náplasti s obrázky zvířátek v praktickém balení s omalovánkami uvnitř zajistí bezpečné a pohotové ošetření drobných poranění a odřenin Vašeho děťátka. Nedráždivé a vhodné pro citlivou pokožku. Povrch omyvatelný vodou. Centrálně umístěný savý polštářek se speciální nepřilnavou vrstvou chrání pokožku proti traumatizaci při odstranění náplasti. Šetrné lepidlo nezpůsobuje podráždění či bolest při odstraňování a nezanechává skvrny na pokožce. Vhodné pro děti a miminka od narození. Certifikovaný zdravotnický prostředek.

Doplňující informace

  • Certifikovaný zdravotnický prostředek.
  • BALENÍ OBSAHUJE: 15 ks transparentních náplastí s originálními motivy PureMimi, rozměr 20 x 60 mm + 3 veselé omalovánky Pure Mimi pro hravé děti na vnitřní straně obalu.

Speciální účinky

Návod na použití

Před použitím náplasti poraněné místo vydesinfikujte. Četnost výměny: Náplast ponechejte na ráně maximálně 1 den, poté vyměňte za novou.


Recenze paní Helena Šimánkové

Už jste vyzkoušeli nové náplasti pro děti? Moje dcera je nadšená, jak jsou průhledné, dobře drží a ještě mají super obrázky. Hned je chce ukazovat ve škole. A ideálně i prodávat. No, ještě si bude muset 6 let počkat než nebude mít vlastní registraci. 😂😂