Lahodné paté z lososa atlantského si zamilujete! 🐟❤️

Vyzkoušejte vytříbenou chuť exkluzivních surovin podtrženou decentní špetkou voňavého koření a proměňte Váš všední den ve sváteční!

✅ Bez lepku!
✅ Bez glutamátů!
✅ Bez konzervantů!

Královské pâté z lososa – ČISTÉ & DELIKÁTNÍ, 100 g

Neobyčejně jemná chuť…

nr. PB3020

Cena: 159,–Kč

Vlastnosti a přednosti:

  • Lahodná pochoutka z lososa dokáže během okamžiku obohatit Váš den o příjemné sváteční chvíle.
  • Vyzkoušejte vytříbenou chuť exkluzivních surovin podtrženou decentní špetkou voňavého koření.
  • Základem je 100% čistý, vysoce kvalitní a geneticky zdravý losos atlantský s garancí původu alternativního RAS chovu Moře v srdci Evropy.
  • Jedinečný produkt s naší originální recepturou.
  • Praktické balení zaručuje zachování výborné chuti a nutričních živin. 100% přírodní chuť bez konzervantů, aromat a dalších umělých přísad.
  • Obsahuje výhradně minerály a vitaminy přirozeně se vyskytující v mase.
  • Přirozeně bez lepku, sóji, cukru a přidaných rostlinných složek.
  • Riziko obsahu toxinů, karcinogenních a dalších zdraví nebezpečných látek je zcela vyloučeno.

Věděli jste, že… paté z lososa atlantského můžete bez obav podávat celé rodině? Neobsahují totiž lepek, glutamáty ani konzervanty! Kvalitní suroviny navíc obohacuje přítomnost blahodárných nenasycených omega 3 a 6 mastných kyselin…


Královské pâté z lososa – MANDLE & BRUSINKA, 100 g

Tak lákavé a nezapomenutelné…

Přednosti a vlastnosti

Božské spojení jemného masa z lososa a mandlí se svěžím a jemně pikantním tónem brusinek Vás vtáhne do neodolatelného světa fantastických chutí. Neváhejte a nechte se vést… • Základem je 100% čistý, vysoce kvalitní a geneticky zdravý losos atlantský s garancí původu alternativního RAS chovu Moře v srdci Evropy. Jedinečný produkt s naší originální recepturou. Praktické balení zaručuje zachování výborné chuti a nutričních živin. 100% přírodní chuť bez konzervantů, aromat a dalších umělých přísad. Obsahuje výhradně minerály a vitaminy přirozeně se vyskytující v mase. Přirozeně bez lepku, sóji, cukru a přidaných rostlinných složek. Riziko obsahu toxinů, karcinogenních a dalších zdraví nebezpečných látek je zcela vyloučeno.

Věděli jste, že… plody brusnice doslova překypují zdravím? Obsahují velké množství prospěšných látek a mají močopudné a zároveň desinfekční účinky! Pro svoji charakteristickou chuť jsou velmi oblíbenou ingrediencí také v kuchyni…


Recenze spokojených zákazníků

Luxus, nedá se nechat. Ta vždy padne celá hned… M.Kubalová