Šetřím, protože nakupuji přímo od výrobce

Zvýhodněné ceny pro koncového zákazníka a další výhody

Metoda přímého prodeje je nejefektivnější a nejprogresivnější způsob prodeje. Díky tomu je konečná cena pro spotřebitele nižší než u běžného způsobu prodeje. Nevznikají náklady na všechny zisky velkoskladů, dopravců a maloobchodu. Výrobce nemusí investovat obrovské částky do reklam a propagace.

To je přece letadlo!

„Letadlo je systém, kde konečný výrobek NENÍ“  To u Eurony neplatí. Existují stovky zákazníků, kteří si běžně výrobky kupují za katalogové ceny. „Letadlo (pyramida) končí nejpozději do 2 let.“ EURONA by CERNY je na trhu od roku 2003. „U letadla jsou provize zejména za registraci a výdělky za školící materiál.“ U Eurony jsou provize z týmového prodeje za produkty a informace vám předává zdarma váš poradce.

Dárky, bonusy, provize

Systém přímého prodeje je nastavem tak, že je odměněn každý, kdo výrobky používá a doporučí dalším domácnostem. Není potřeba složitý způsob vzdělávání (bez nákladů na zapracování). Každý, kdo si produkty Euronu zamiluje, rád sdílí své nadšení a je za to odměněn. Každý má stejné podmínky, nikdo není ve výhodě.

BALÍČKY jen za 121,–Kč, PŘIVÝDĚLEK, KARIÉRA

Je jen na vás, jaké možnosti vy konkrétně využijete. Můžete používat kvalitní výrobky od EURONY by CERNY a být samospotřebitel bez jakýchkoliv závazků a povinností. Za sdílené své nadšení a za doporučené odběry mít bonusy – doručené balíčky za symbolickou cenu 121,–Kč (výrobky zdarma) nebo mnohem víc. Mít Euronu jako zaměstnání – s tím rozdílem, že vás to baví, máte svobodu svého času, nemusíte prosit o dovolenou…

Základní přehled provizí

Pro mě je důležité doporučovat to, s čím jsem spokojená a co mi vyhovuje. Sdílím své nadšení, inspiruji lidi, ale zda se rozhodnete pro Euronu či nikoliv, nechávám jen na Vás. Na prvním místě je radost spotřebitelů z balíčků a dárečků.

Podmínky pro získání provize

Pro získání provize musíte splnit jednu z těchto podmínek:

  1. Nakoupit produkty v daném měsíci alespoň za 200 bodů.

2. Nakoupit produkty v daném měsíci alespoň za 100 bodů a zaregistrovat jednu domácnost s objednávkou za 100 bodů.

3. Když v daném měsíci zaregistrujete tři domácnosti s prvoobjednávkou nad 1500Kč v katalogových cenách není nutné mít vlastní objednávku.

Proč tyto podmínky?

Je to důkaz, že Eurona je MLM (přímý prodej) a není letadlo (pyramida). Jste hodnoceni z týmového prodeje. Pokud vám někde nabízí provizi pouze za registraci nebo členové žijí z prodeje studijních materiálů, tam si dávejte bacha – to je to letadlo (pyramida), o kterém se píše. Jen je škoda, že to hází špatné světlo i na klasický přímý prodej, kde nejsou ani náznaky „letadla“ (pyramidy).

Základní přehled provizí v procentech

Plusové body pro EURONU

Luxusní produkty nejvyšší kvality s důrazem na zdraví a ochranu přírody

Sama jsem si výrobky osahala, otestovala a jsem nadšená její účinností. Je pro mě také důležité, že je ekologicky šetrná. Tím si mě Eurona získala.

Jednoznačné a spravedlivé obchodní podmínky

Podmínky jsou pro všechny stejné. Nemůže se stát, že si na vás šéf zasedne a postará se, abyste nedostala žádné prémie. Máte nemocné dítě? Je na vás, jak si to zařídíte… nemusíte snášet pohledy kolegyně, která za vás „makala“. V Euroně je to vše naopak. Šéf vás podrží, ve všem vám poradí. Jak, kde a kdy budete pracovat, je jen vaše rozhodnutí.

Vzdělávání a servis

Přímý prodej sám vytváří ideální podmínky pro vzdělávání. Každý nad vámi má zájem, aby se vám dařilo. Je to jak z pohádky? Když se zamyslíte, má to logiku. Když se daří vám, daří se i ostatním. Eurona nabízí i skvělý servis – vyrobí produkty, zabalí produkty, zajistí dopravu (GSL, PPL a DPD) a dodá je konečnému odběrateli. Vy se o ty provozní věci nemusíte starat a ani investovat velké peníze do rozjezdu podnikání.

Motivační bonusový systém odměn

Systém odměňování je nastavem pro všechny stejně. Máte stále kam postupovat. Nestane se vám, že už jste vedoucí a ředitel je mladý, tak výš není kam jít. V Euroně není žádná pozice konečná a to platí i o výdělku.

Povědomí o společnosti a značce

Eurona je na trhu od roku 2003 a za tu dobu si získala důvěru mnoho spotřebitelů. V povědomí lidí je spojena s ekologicky šetrnou drogerií a kvalitou v jednom. Dobré jméno vám usnadňuje vaši cestu Euronu šířit dál.