Královské paté

Zdravá svačinka

Luxusní paté z jemného a lahodného masa lososa atlantského Vás vtáhne do neodolatelného světa fantastických chutí! 🐟❤️
➡️ Vyzkoušejte vytříbenou chuť exkluzivních surovin podtrženou decentní špetkou voňavého koření a proměňte všední den ve sváteční! Delikátní paté z lososa si zamiluje celá Vaše rodina!
✅ Bez lepku!
✅ Bez glutamátů!
✅ Bez konzervantů!
Luxusní paté z jemného a lahodného masa lososa atlantského Vás vtáhne do neodolatelného světa fantastických chutí! 
 Vyzkoušejte vytříbenou chuť exkluzivních surovin podtrženou decentní špetkou voňavého koření a proměňte všední den ve sváteční! Delikátní paté z lososa si zamiluje celá Vaše rodina!
 Bez lepku!
 Bez glutamátů!
 Bez konzervantů!

Královské pâté z lososa – ČISTÉ & DELIKÁTNÍ, 100 g

Neobyčejně jemná chuť…

nr. PB3020

 • Lahodná pochoutka z lososa dokáže během okamžiku obohatit Váš den o příjemné sváteční chvíle.
 • Vyzkoušejte vytříbenou chuť exkluzivních surovin podtrženou decentní špetkou voňavého koření.
 • Základem je 100% čistý, vysoce kvalitní a geneticky zdravý losos atlantský s garancí původu alternativního RAS chovu Moře v srdci Evropy.
 • Jedinečný produkt s naší originální recepturou.
 • Praktické balení zaručuje zachování výborné chuti a nutričních živin.
 • 100% přírodní chuť bez konzervantů, aromat a dalších umělých přísad.
 • Obsahuje výhradně minerály a vitaminy přirozeně se vyskytující v mase.
 • Přirozeně bez lepku, sóji, cukru a přidaných rostlinných složek.
 • Riziko obsahu toxinů, karcinogenních a dalších zdraví nebezpečných látek je zcela vyloučeno.

Věděli jste, že… paté z lososa atlantského můžete bez obav podávat celé rodině? Neobsahují totiž lepek, glutamáty ani konzervanty! Kvalitní suroviny navíc obohacuje přítomnost blahodárných nenasycených omega 3 a 6 mastných kyselin…

Královské pâté z lososa – MANDLE & BRUSINKA, 100 g

Tak lákavé a nezapomenutelné…

nr. PB3021

 • Božské spojení jemného masa z lososa a mandlí se svěžím a jemně pikantním tónem brusinek Vás vtáhne do neodolatelného světa fantastických chutí. Neváhejte a nechte se vést…
 • Základem je 100% čistý, vysoce kvalitní a geneticky zdravý losos atlantský s garancí původu alternativního RAS chovu Moře v srdci Evropy. Jedinečný produkt s naší originální recepturou. Praktické balení zaručuje zachování výborné chuti a nutričních živin. 100% přírodní chuť bez konzervantů, aromat a dalších umělých přísad. Obsahuje výhradně minerály a vitaminy přirozeně se vyskytující v mase. Přirozeně bez lepku, sóji, cukru a přidaných rostlinných složek. Riziko obsahu toxinů, karcinogenních a dalších zdraví nebezpečných látek je zcela vyloučeno.

Věděli jste, že… plody brusnice doslova překypují zdravím? Obsahují velké množství prospěšných látek a mají močopudné a zároveň desinfekční účinky! Pro svoji charakteristickou chuť jsou velmi oblíbenou ingrediencí také v kuchyni…

Musím sdílet radost z toho, že mám další variantu večeře pro naší Zuzanku. Veronika Mouleová


Vždy mám doma nějaké v lednici. Super rychlá svačina Zuzana Rosan


Moc mě těší že paté chutná dětem 7 a 4 roky tak že šmakuje celé rodině. Saša Vychodilová


Tohle paté z lososa je prostě bomba Já nemám ráda ryby, ale naučila jsem se na našeho lososa a teď tohle. Mňam . Můj strýček dostane tuhle luxusní mňamku do balíku ke svým 80. narozeninám. Tak jsem zvědavá, jak se bude oblizovat Kateřina Vodrášová

Lahodná lososová paštika s kousky mandlí a brusinek. Na tomto si dneska dcerka pochutnávala k snídani. A samozřejmě hrášek, vrchol hráškové sezóny je tady a na zahrádce ho má babička přehršel a nám tuze chutná.
Kvalitní masíčko s atlantského lososa dávám Verunce moc ráda, protože vím, že ji nabízím k jídlu jen to nejlepší a nejkvalitnější. Proč? Euroňácký losos není plný rtuti a těžkých kovů, není napaden parazity a mořskými vešmi (fuj ), neobsahuje jedovaté dioxiny.
Ba naopak je bohatý na selen, vápník a jód, nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega 6 a vitamíny D, B3, B6 a B12.
Co já, u mě mi nevadí, když se občas odbudu něčím ne úplně zdravým nebo kvalitním, ale pro dítě se snažím vybírat opravdu jen to prvotřídní.
A teď zrovna je sezóna a je v prodeji Tak hurá na něj