Mimořádná delikatesa na Vaši letní party!

Lahodné plátky masa lososa atlantského uzeného tradičním způsobem při nízkých teplotách! 
 Vykouzlete oblíbené jednohubky, báječné pomazánky nebo podávejte jen tak s křupavým pečivem! Vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky! 

Uzený losos atlantský, plátky, 100 g

Dokonale jemné a úžasně provoněné plátky masa lososa atlantského vyuzené studeným kouřem dodáváme vakuované v praktickém balení!

nr. BS1011

Přednosti a vlastnosti:

  • Maso lososů atlantských patří k velmi oblíbeným a právem se řadí k preferovaným potravinám vhodným pro zdravý životní styl, vyniká svojí specifickou jemností a dokonalou chutí. Je šťavnaté a obsahuje minimum tuku!
  • Tajemství dokonale jemných a úžasně voňavých plátků uzeného lososa spočívá především ve špičkové kvalitě a maximální čerstvosti masa. Jenom tehdy je možné pochutnat si na vynikající lahůdce a dopřát sobě i svým blízkým nezapomenutelné okamžiky!
  • Punc originality dotváří vlastní receptura Lukáše Černého, která tkví v pečlivé přípravě masa. Kombinace ideálního poměru těch nejkvalitnějších surovin a následné pomalé uzení studeným kouřem zajišťuje úžasný gurmánský zážitek!
  • Tradiční proces uzení při nízkých teplotách patří k nejstarším metodám konzervace a zaručuje ideální strukturu masa, a především fantastickou chuť! Lahodné plátky masa lososa atlantského vyuzené studeným kouřem dodáváme vakuované v praktickém 100 g balení!

Doplňující informace

  • Složení: Losos atlantský (Salmo salar).
  • Odloveno v RAS systému, oblast odlovu Česká republika.
  • Země původu: Česká republika.
  • Ryby jsou chovány v optimálních podmínkách tzv. RAS systému – ekologickém moři budoucnosti a žijí v brilantně čisté mořské vodě bez nutnosti použití chemikálií!

Návod na použití

  • Skladujte při teplotě 0–6 °C.

Ohlasy spokojených zákazníků

 Miluji je, bohužel jsou silně návykové. Pavla Mrš

 Je to gurmánský zážitek. Květa Vostruhová

U nás v rodině se s konzumací uzeného lososa zvyšuje konzumace piva......obojí nám dělá dobře. Zuzan Rosen

Takový uzený losos od Eurony je naprostá bomba! Eva Chmelíková

Mám pro vás jedno srovnání. Manžel koupil v supermarketu uzeného lososa. Měli jsme nedávno uzeného lososa z Eurony, tak celí natěšeni, že to bude pochoutka. No opak byl pravdou. Losos neměl vůbec žádnou chuť, jako by nebyl ani vyuzený… Nad lososem z Eurony se jen zaprášilo a tohle se snědlo tak nějak z donucení. I manžel uznal, že jiného než z Eurony už kupovat nebudeme. Martina Nečekalová

Uzený losos na opečeném toustu s máslem a kapie. Lucie Pudíková

Lidi, už jste ochutnali uzený losos za studena mírně kořeněný? To je obrovská lahoda. Vaše Kelišová